Temsilcilikler
Meade Corp.

Dünya'nın en büyük teleskop üreticisi Meade Corp. firmasının '96 yılından bu yana Tek Yetkili Türkiye Distribütörü ve Servis Sağlayıcısı konumundaki firmamız Meade'nin sunduğu amatör ve profesyonel teleskoplar ile Türk Astronomlarının hizmetindedir.


 www.meade.com  
Bresser GmbH

1954 yılında kurulan Bresser GmbH firması yüksek kaliteli manuel teleskoplar, öğrenci mikroskopları ve dürbünler alanında Avrupa'da söz sahibi bir firmadır. Bresser üretim gamındaki her türlü ürün için bizlerle irtibat kurunuz.


 http://www.bresser.de 
Ash Manufacturing Company

Gözlemevi kubbesi denince Dünya çapında akla gelen ilk isim, Ash-Dome. Taklitlerinden sakının... Gözlemevi projelerinizin değerlendirilmesi için bizleriarayın.


 http://www.ashdome.com 
Carl Zeiss Jena GmbH - Planetaryum Departmanı

Planetaryum sistemlerinin mücidi, gerek Opto-Mekanik gerekse de Dijital Planetaryum sistemleri üretiminde Dünya Lideri Carl Zeiss firmasının Tek Yetkili Distribütörü konumundaki firmamız her türlü planetaryum ihtiyacınıza ve projenize cevap verebilec


 http://www.zeiss.de/planetariums 
Carl Zeiss Sports Optics GmbH

Dünyaca ünlü optik üreticisi Carl Zeiss firmasının bir parçası olan Sports Optics Departmanınca sağlanan Carl Zeiss Profesyonel Dürbün ve Spotting Scope ürünlerine bizlerle irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.


 http://www.zeiss.de/sportsoptics 
ASA - Astrosysteme GmbH

Avrupa'nın en önemli Teleskop ve Optik tüp üreticilerinden biri olan ASA ile çalışmalarımız 2010 yılında başlamıştır.


 http://www.astrosysteme.at/eng/hot.html