Bayilerimiz
Hepsiburada.com

1998 yılından buyana çalışmakta olduğumuz internet alışveriş sektörünün lider ve öncü firması konumundaki www.hepsiburada.com'a yönelerek dilediğiniz ürünlerimizi gönül rahatlığı ile taksitli şekilde alabilirsiniz.


 www.hepsiburada.com 

HızlıAl.com

İnternet alışverişinin en önemli aktörlerinden biri olan HızlıAl.com firmasının kuruluşunun ilk gününden buyana Teleskoplar, Mikroskoplar ve Doğa Dürbünlerimizin Türkiye çapında satışını ile ilgili başarılı çalışamlar yürütmekteyiz.


 http://www.hizlial.com 

Garantisite.com - Ulaşan Saat Hobi Elektronik Harun ŞAHİN

İstanbul Kadıköy bölgesinde yer alan bayiimiz gerek profesyonel yaklaşımı gerekse de önereceği teleskop, öğrenci mikroskopları ve dürbünlerle ihtiyaçlarınıza %100 karşılık verecektir.


 http://www.garantisite.com/ 

Prestige Ticaret - Ercan Eskiköy

İstanbul'un en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Doğubank İşhanı içerisinde yer alan Prestij Ticaret çok yönlü ürün gamı ile ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı önerilerde bulunarak satış sonrasında da sizlere destek sunabilecektir.


 http://www.fotografmakinalari.com 

SportCity

doğa sporları, deniz ve av malzemeleri konularında profesyonel destek alabileceğiniz bir bayiimizdir. Satış portföyüne ekledikleri Meade Teleskoplar ve Carl Zeiss Dürbünler ile bu pazarda ender rastlanır ürün çeşitliliği sunmaktadır. ihtiyacınız ola


 http://www.sportcity.com.tr/Durbun-ve-Teleskop,LA_3480-2.html#labels=3480-2,3785-3 

Fotografium

Türkiye'nin en büyük fotoğraf makinesi ve video ekipmanları alışveriş sitesi Fotografium.com artık Meade markalı teleskop ve dürbünlerimizin satışına başlamıştır...


 http://fotografium.com/ 

AvFoni

Türkiye'de yerleşik Av ve Outdoor alanınca çalışan en büyük firmalardan biri olan Avfoni Nisan 2015 itibarı ile bayiilerimiz arasına katılmış, satışlara başlamıştır.


 http://www.avfoni.com/ 

AnadoluAv Market

AnadoluAv Market zengin içeriği ile doğa severlere hizmet vermekte olup Meade ve Bresser markalı teleskop ve dürbünler hakkında bilgi alabileceğiniz yetkin bir ekibe sahiptir.


 http://www.anadoluavmarketi.com 

Tekzen

%100 yerli sermayeli ilk yapı market zinciri TEKZEN'in online satış sitesinde Meade ve Bresser markalı Manuel teleskop ve dürbün grubumuza ulaşabilirsiniz.


 http://www.tekzen.com.tr 

ereyon.com.tr

ereyon.com.tr ile Teleskop, Dürbün ve Mikroskop ürünlerimize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.


 ereyon.com.tr/ 

Yukko

yukko.com ile Teleskop, Dürbün ve Mikroskop ürünlerimize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.


 yukko.com/ 

Uzman Pil Akü Elk.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.

Uzman Pil Akü Elk.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.


 https://pilurunleri.com